18 Kasım 2014

Vodafone New York'a Uçuyorum Kampanya Sorunu!

Kampanya dahilinde 2 kisilik New York gidiş geliş uçak bileti tarafıma iletilecekti. baLife (biletleri ayarlayan) şirketiyle kampanyaya katılmadan yaptığım görüşmelerde uçak biletlerinin genellikle (%90) direkt uçuş olduğunu ve direkt uçuşların tercih edildiği tarafıma bildirildi. Ancak tarafıma ileten biletler gidiş dönüş aktarmalı ve uçuş saatleri dolayısıyla fazladan izin kullanmam gerekiyor. Hiçbir şekilde saat tercihi de yapılamıyor. Ayrıca kendim almak istesem 1150 TL olan uçak biletleri için benden 920 TL vergi ödemesi talep ediliyor. Bu biletleri kullanabilmemin imkanı yok ve baLife şirketi bileti hiçbir şekilde değiştirmiyor. Vodafone'un ilgisizliğinden dolayı şikayetçiyim.

Efe 210 Okunma

Cevaplar

 • Efe 01 Aralık 2014

  2 hafta oldu hala bir geri donus yok. Vodafone'nun tek yaptigi otomatik cevabi kopyala+yapistir yapmak. Musterilere ilgi bu kadar

 • Efe 19 Kasım 2014

  Vodafone tarafindan tarafima bir telefon gelmemistir.

 • Vodafone Temsilcisi19 Kasım 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 19.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Vodafone Temsilcisi18 Kasım 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön