22 Ocak 2014

Vodafone Net'ten Yine Çözüm Yok

21/01/2014 tarihinde 18:48 aranıyorum yine aynı şeyler, yine aynı şeyler. Modemimi değiştirdim hata yaşamıyorum bana modemimin söylüyorlar. Herhangi bir sorun yaşanmadığını söylüyorlar. Tabi yaşanmaz modemim değiştirdim. Vodafone bir modem gönderemeyecek kadar zayıf olduğunu bilmiyordum. Bakım yine söylüyorum ben şikayetimi hiç bir zaman kaldırmayacağım.

Sizin ne kadar sorumsuz bir şirket olduğunuzu her zaman burada yayınlayacağım. 50 -60 liralık modem beni fakir etmez. Ama sizin burada isminiz lekelenmesini sağlar. Bir daha beni aramayın.

Yunus 117 Okunma

Cevaplar

  • Yunus26 Ocak 2014

    benim sorunlarımı hiç bir çözüme ulaştırmadınız burda insanları kandırmakla uğraşmayın otomatik mesaja bağlamışsınız. Hiç bir sorunum hallolmuş durumda değil. Şikayetlerimden hiç bir zaman vazgeçmeyeceğim Başka insanlarda okusun görsün.

  • Vodafone Net Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize belirtmiş olduğu konuyla ilgili 21.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön