Vodafone Net'ten Gelen Anlamsız SMS!

Erhan K. |

30 Eylül 16:20'de telefonuma Vodafone Net Biri Adsl'den SMS geldi. Gelen SMS'te 1 Ekim 2013'te Parocard hizmetimiz sona erecek, bu tarihe kadar kartınızdaki puanları kullanabilirsiniz bilgisi verilmiş. Kartımda 25 TL puan var ve puanı kullanabilmem için 8 saat süre lütfetmişler.

8 saatte nerede puan kullanayım? Bari 1 ay öncesinden haber verseydiniz. Paro'nun verdiği bilgiye göre Biri ile Paro anlaşması 25 Ağustos'ta bitmiş ama kartın iptal olmasına sadece 8 saat kala haber veriyorlar.

Üstelik halen Biri sitesinde Paro üyesi görünüyor. Biri.com.tr/biri-paro.html
629955100000**** no'lu Paro kartımdaki 25 TL'nin ve kartıma tanımlı Aygaz kampanyasının başka bir Paro kartıma aktarılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  21:52

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.