Vodafone Net'in Hizmet Yetersizliği!

Ali Y. |

Vodafone Net'e abone oldum sözleşmeyi imzaladığım gibi modemi göndereceklerini söylediler 4 gün geçti aradım kargoda en geç pazartesi elinizde dediler bugün kargo gelmeyince tekrar aradım. Karşıma çıkan müşteri temsilcisi modemin aktivasyonu yapılıyor kargoya verilecek dedi. Bende daha önceki arkadaş kargoya verildiğini söyledi deyince bir önceki temsilcinin adını sordu hatırlamadığımı özlük dosyasına baktığında görebileceğini söyledim göremiyorum diye alaycı bir cevap verdi. Bende çarşambaya kadar modem gelmezse iptal edeceğimi söyledim. Pişmanım direk iptalini istiyorum Vodafone müşterisine değer vermeyen alaycı bir kuruluş oldu. 13 senelik müşterinizi kaybettiniz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Şubat
  11:30

  Değerli Abonemiz,

  Sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize 7 gün 24 saat 0850 542 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ya da netyardim@vodafone.com adresi üzerinden ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ali Y.
  27 Ocak
  07:47

  16 Mbps diye sattığınız internet 6 Mbps den fazla deger vermiyor. Müşteri temsilcisininde kabul ettiği gibi alt yapımda 16 Mbps hızı destekliyor

 • 21 Ocak
  08:40

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 542 0 542) arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.