Vodafone Net'e Gel Cayma Cezanı Öderiz Dediler Ama...!

Güven H. |

TTNET kullanırken telefonla arayarak Vodafone Net'e geçmemi istediler ve taahhüt bozmadan kaynaklanan faturayı da kendilerine ibraz etmem koşuluyla yansıtacakları faturalardan taksit taksit düşeceklerini söylediler.

Taahhüt bozmadan kaynaklanan 85 TL'lik faturayı kendilerine Vodafone Net'e mail attım. İşleme alındığını söyleyip sadece bir ay 31.07.2014 tarihli faturamda 21.38 TL'lik fatura yansıtarak 44-45 TL bir indirim yapıldı onun dışında bir indirim yapılmadı.

Ekte 6. aydan 10. aya kadar olan faturalarım var. Beni kandırarak taahhüt bozmadan kaynaklanan cezayı ödeyeceklerini söylediler TTNET'ten Vodafone Net'e geçmemi bu şekilde sağladılar. Kalan tutarın faturamdan düşmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Davranış Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güven H.
  26 Ekim
  02:53

  inşallah yine telefonda aktardığınız gibi 85 tl taahhüt bozma faturasının indirim yapılan tutar olan 44 tl lik kısmının dışında kalan bakiyenin vergi olduğu bununda bu kalan vergi tutarının indirim tutarı olmadığı saçmalığı ile geri dönüş yapmazsınız çünkü bana telefonda geçiş ile ilgili bilgi aktarılırken bu şekilde bilgi verilmedi toplam tutar üzerinden faturalarımdan indirim yapılacacğı bilgisi verildi

 • 24 Ekim
  14:17

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 24 Ekim
  11:29

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.