11 Eylül 2013 #2003213

Vodafone Net'ten Haksız Ve Yüksek Faturalandırma!

Vodafone Net abonesiyken aylık ortalama 45 TL gelen faturamın 40 TL'ye düşmesi için bir yıllık taahhüt verdim taahhüt verirken bana söylenen; verdiğim taahhütten dönersem indirim alacağım her ay için 5 TL'yi faiziyle fazladan ödeyeceğim idi. Bende 2013 haziran ayında kabul ettim ve taahhüdü verdim.


İndirimli faturadan sadece 1 ay yararlandım ve 2013 temmuz ayında Vodafone Net aboneliğimi iptal ettim. Bugün yani 2013 ağustos ayında bana gönderilen fatura ise tamı tamamına 93.33 TL'dir. Faturada hiç bir açıklama yer almıyor sadece vergiler hariç 75.87 TL'nin Adsl hizmet düzenlemesi olduğu yazıyor. Vergilerle birlikte fatura tutarı: 93,33 TL!

Hilmi 132 Okunma

Cevaplar

  • Hilmi30 Eylül 2013

    sorun kesinlikle çözülmemiştir. Vodafone.Net müşteri temsilcileriyle yaptığım görüşmelerin hepsinde fatura içeriği bana farklı anlatılmaktadır. ilkinde taahhüt nedeniyle cezai işlem uygulanmıştır dediler. ikincisinde promosyonsuz iki aylık fatura tutarınız dediler ama ben adsl hizmetinden sadece bir ay yararlandım. bugün aradıklarında ise bir aylık promosyonsuz adsl hizmet bedeli + modem ücreti veya aktivitasyon ücreti dediler üstüne birde faturayı ödemediğiniz takdirde hukuk büromuz gerekeni yapacaktır deyip tehdit vari bir üslup kullandılar. bir aydır kendilerinden talep ettiğim sözleşme metnini veya detaylı faturayı bana yollamadılar. madem aramızda bir sözleşme var o zaman sözleşmeyi bana yollayın cezai işlemin hangi durumlarda nasıl uygulandığını göreyim diyorum yollamıyorlar. faturayı detaylı yollayın diyorum buna da olmaz diyorlar. tek söyledikleri sadece faturanız 93 tl dir ödemediğiniz takdirde hukuk büromuza sevk edeceğiz oluyor. faturanın ayrıntısını dahi bana göstermeyen bir firmadır Vodafone.Net. buradan çözüme ulaşabileceğimi sanmadığım için bende hakkımı artık mahkemede arayacağım.

  • Vodafone Net Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hilmi17 Eylül 2013

    vodafone netten beni aradılar kabul ettiğim sözleşmemi mail yoluyla göndermelerini istedim aradan bir hafta geçti ama hala göndermediler. sözleşme konusunda beni telefonla yanlış ve eksik bilgilendirdikleri için konuşmanın kaydını bana dinletmelerini veya göndermelerini istedim bunu ancak mahkeme kararıyla talep edebilrsiniz dediler. bende hakkımı bundan sonra mahkemede arayacağım. düşünün ortada bir konuşma var ve kendileri haklı olduklarını söylüyorlar ama ne sözleşmeyi gönderiyorlar ne konuşma kaydını dinletiyorlar. ortada sadece 93 tl. lik bir fatura var ve bunu ödememi istiyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön