20 Ocak 2014 #2243392

Vodafone Net Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Yaklaşık 1,5 ay önce Vodafone.net tarafından arandım. Bana tarifelerini anlattılar. Ben de geçiş yapabileceğimi yalnız TTNET ile 1 yıl sözleşmem olduğunu belirttim fakat müşteri temsilcisi bana görüşmenin ses kayıtı altına alındığını söyleyerek tarafınıza TTNET tarafından herhangi bir ceza uygulanmayacaktır dendi.


Ben de İnternet hattımı TTNET'ten Vodafone Net'e taşıdım. Şu an bana TTNET tarafından sözleşme bitmeden iptal yapıldığı için 580 TL para cezası gönderildi. Vodafone'yi aradığım da ses kayıtlarının dinlenmesi için işlem yaptılar. 3 gün geçti ama dönen olmadı.


İşlem olarak Tüketici haklarına bildirmem veya mahkeme açmama gerek var mı? Vodafone mağduriyetimi giderecek mi?

Dudu 102 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön