20 Mart 2013 #1695871

Vodafone Net Yanlış Bilgilendirme Yapıldı!

Vodafone Net'ten tel. numarama ulaşıp Vodafone Net'e internetimi taşıyabileceklerini bahsettiler. Tel.de hattımı taşımam için onayımı aldılar,eve kuryenin taahhüt sözleşmesi getireceğini,imzayı aldıktan sonra geri götüreceğini,7-24 çalıştıklarını ve istediğim saatte sözleşmeyi getirebileceklerini belirttiler. Hemen 10dk sonra arayıp adres tespiti de yaptılar. Ertesi gün sözleşme için aradıklarında anladım ki belli saatlerde getiriyorlar! Ayrıca her müşteriye özel temsilci yok.

Tuba 170 Okunma

Cevaplar

  • Tuba20 Mart 2013

    İletişim bilgilerimin olmaması mümkün olamaz, çünkü vodafone net beni arayıp iletişime geçti, kampanya hakkında bilgi verdi. Aboneniz olmam halinde benim müşteri temsilcimin Yağmur K.olacağı ve kendisine 0212 427 5849 numaralı telefondan ulaşabileceğim bilgisi verilmişti. Ancak günlerdir aramama rağmen muhattap bulamıyorum.

  • Vodafone Net Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Müşterimizin iletişim bilgileri olmadığı için, kendilerine bilgi verilememiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 556 10 20) arayabilir, [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz. Vodafone.Net 'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön