14 Mayıs 2013 #1797634

Vodafone Net Yanlış Bilgi Veriliyor!

Biri ADSL ile 2 yıllık sözleşme imzalamadan önce telefon ile görüştüm , ilk 5 ay indirimli sonraki aylar 54 lira ödeyeceğimi söylediler ve aradan belli bir süre sonra pakete zam yapıldığı için 59 lira olmuş , kafalarına göre nasıl zam yaparlar. Ben neden sözleşme imzalıyorum telefonda neden 54 lira ödeyeceksiniz diyorsunuz, neden eksik bilgi veriyorsunuz. Müşteriyi yanıltılıyor İnsanlar küçük meblağlar için mahkeme ile uğraşmaz diye bunları yapıyorsunuz.

İbrahim 196 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim20 Temmuz 2013

    Sorunum çözülmedi faturada indirim olarak yansıtacağız dediniz fazla ödemleri o da olmadı yine 59 nasıl bir firmadan hizmet alıyorum inanamıyorum.

  • İbrahim19 Haziran 2013

    Çalışanlarına sözümüz yok onlar ekmek derdinde yöneticileri yolmak derdinde.

  • Vodafone Net Temsilcisi19 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön