20 Kasım 2014

Vodafone Net Yalın ADSL Geçiş İşlemi Hala Olmadı

Arkadaşlar sabit hat telefonumuz iptal olduğu için ADSL hattımızı yalın ADSL taşımak istedik ayın 7 sinde bunun için başvuruda bulunduk. Başvuruda bulunduğumuz sırada telefona çıkan kişi işlemin 3 gün içerisinde tamamlanacağını söyledi.


Fakat 10 gündür İnternet bağlantısı alamadık. Daha sonra beni aradılar ve hattınız iptal olduğu için geçiş yapamıyoruz dediler yeni bir başvuru yapmamız gerektiğini söylediler ve 1 gün içerisinde sorunu çözeceklerini belirttiler.


Bugün 3. gün ve ben aradığımda hala işleminiz devam ediyor diyorlar. Bu kadar ciddiyetsiz birbirinden habersiz iş olamaz. Hattımı iptal edin o zaman ben başka sağlayıcıdan İnternet alayım diyorum ona da yok diyorlar.

Mustafa 673 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi20 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön