13 Eylül 2013 #2009828

Vodafone Net Vodemnet GPSR Bağlantıda Dahi Çekmiyor!

Vodemnet aldım 11. 09. 2013 tarihinde laptobuma kurdum. Çekmiyor. İnternete giremiyorum aradım müşteri hizmetlerini hattımı incelemeye alacaklarını söyledi. En kısa zamanda aranacağım söylendi fakat aranmadım çok merkezi bir yerde oturmama rağmen tek diş çekiyor ve alırken bulunduğum yerde çekiyor mu diye kontrol yapıldı. 1 sene taahhüt yaptım. İlk günden çekmiyor Yıldız Teknik Üniversitesi'nin yanında oturuyorum burada çekmiyorsa çekim kalitesi ne demek?


Bu sorunun cevabını istiyorum. Sürekli aramam rağmen yuvarlak cevap alıyorum cep telefonumdan dahi nete giriyorum fakat laptopumdan asla Vodemnet konusunda yardımcı olunmadı ilgisiz bırakıldım.

Songül 102 Okunma

Cevaplar

  • Songül17 Ekim 2013

    vodemneti kapatırken imza atığınız kağıtta neden kapatıyorsunuz anlamında seçenekler var orada çekmiyor memnun değilim gibi seçenekler vardı ama bana direk pc çıktısından diğer işaretli halde verildi ben kendim durumu farkettim ve tartışma çıktı bana sormadan farklı sebep gibi gösteriliyordu bu genel uyugulamada olabilir böylece çekim gücü konusunda istatistikte düşüklük olmayabilir bu durumdan çok rahatsız oldum

  • Vodafone Net Temsilcisi19 Eylül 2013

    Vodafone Gsm hatlarınız ile ilgili sorunlarınıza en hızlı çözüm için şikayetinizi sitede bulunan Vodafone firma başlığı altından iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Songül17 Eylül 2013

    beni vodafone aramadıki nasıl anket doldurabilirim anlamadım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön