19 Mart 2013 #1693989

Vodafone Net Üzerinde Hakları Olmayan Modemi Sözleşme İbraz Etmeden Geri İstiyorlar!

1684635 No’lu şikayetim üzerine firmadan aradığını iddia eden bir şahıs beni aradı defalarca anlattığım halde umursamaz ve terslemeye çalışarak benden kendi firması ile en ufak bir imzalı taahhüttüm olmamasına rağmen tekrar modemi kendi irademle kuryeye verip kendisine ulaştırmamı istedi. Ben de kendisinden yetkili bir personelin bazı evraklar ibraz etmesi koşulu ile modemi kendisine teslim edebileceğimi bildirdim fakat reddedildi.


Ben Koçnet ile yaptığım sözleşme doğrultusunda modemi neden Vodafone Net diye sözleşmemin olmadığı bir firmaya yetkili olmadan vermem gerektiği cevabını alamadım problem çözüldü diye asılsız sözler söylüyorlar bu yaptıkları haksızlıktan başka birşey değil.

Cengiz 63 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz14 Nisan 2013

    kesinlikle problemime çözüm bulunamamıştır burada sorunu çözüldü diye yalan söylüyorlar diğer okuyan insanları kandırıyorlar hiçbir şekilde sorunum çözülmedi

  • Cengiz19 Mart 2013

    süreç konusunda verilen bilgi hukuki işlemlerin başlatılacağı konusuydu. ama onu burada açıklamaya cesaretleri yok. o zaman ben de diyorum ki AİHM ye kadar yolunuz var halep ordaysa arşın burada benim şartlarım yerine getirilmeden gelin alın modemi de görelim

  • Vodafone Net Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön