15 Şubat 2013 #1635465

Vodafone Net Üyelik İptalinde Hiçbir Problem Yaşamayacağım Söylenmişti!

09/08/2012 tarihinde vodafone net tarafından aranarak vodafone nete geçmek için arandım. Üyelik iptal edilip edilmeyeceğini sorduğumda herhangi bir problem yaşamadan istediğim zaman üyelikten ayrılabileceğimi ve hiç bir para ödemeyeceğimi söylediler. Fakat vodafone netten memnun kalmadım ve üyeliği iptal ettirmek isteğimde cezai bir para cezası çıkardılar.


Yanlış bilgi verilmesinden dolayı mağdur oldum. Konuşmalar güvenlik açısından ses kaydı altına alınıyor ses kayıtlarının incelenmesini ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum ve bu konuda vodafone güveniyorum gerekli bilginin en kısa sürede tarafıma iletilmesini istiyorum.

Kübra 69 Okunma

Cevaplar

  • Kübra18 Şubat 2013

    sorunumuz kesinlikle çözülememiştir. kendi işlerine geldiği şekilde kapatılmaya çalışılmıştır. hiç kimseye tavsiye etmiyorum kesinlikle kullanmayın. insanları kandırıp sömürmekten başka hiç bişey yapmıyorlar . telefonda yanlış bilgi veriyorlar ve bunu genel bir konuşma yapmış arkadaşlar diyip kapatmaya çalışıyorlar.

  • Vodafone Net Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön