05 Nisan 2013
#1727152

Vodafone Net Üyelik İptali!

29 Martta aktif olan üyeliğim için yine aynı gün iptal başvurusunda bulundum.İptalimin geçerli olması için dilekçe yazıp posta ile Vodafone.net merkeze gönderdim.02.Nisanda postanın ellerine ulaşmasına rağmen ulaşmadığını belirttiler birde üzerine fax çektiler.


Fax ellerine ulaştı sistemlerine geçiş yaptı şimdi de üyeliğimin iptalini erteliyorlar. Defalarca mağduriyetimi belirtmeme rağmen üyeliğimi iptal etmiyorlar. Bir hafta içerisinde geri dönüş yapacağız deyip telefonu sonlandırma çabasına giriyorlar. Benim hattımın bugün iptal edilmesi lazım ! Lütfen en acil şekilde hattımı iptal edin.


Posta masrafı , fax masrafı ödediğim birde iptal bekliyoruz !

Murat Murat 73 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Murat09 Nisan 2013

    Arayan soran yok bu kadar ilgisiz bir firma pes doğrusu !

Ziyaretçi Yorumları