13 Şubat 2013 #1629972

Vodafone Net Üyeliğimi İptal Etmiyorlar!

Biri ADSL aboneliğimi iptal etmek için müşteri hizmetlerini aradım ancak iptalin gerçekleşmesi için iptal dilekçesi ve kimlik fotokopimi faks yoluyla göndermemin gerekli olduğunu, göndermezsem iptalin gerçekleşmeyeceği tarafıma iletildi.Bende aynı gün tüm evrakları faksladım ve ellerine ulaştığına dair müşteri hizmetlerinden teyit aldım.


11.02.2013'den beri üyeliğim sonlandırılmadığı ve telefon hattım üzerindeki port boşaltılmadığı için başka bir internet sağlayıcısından bağlantı yaptıramıyorum. Üstüne 11 de kesilen internet için tam aylık fatura ücreti alınıyor.Ayrıca internetim telefon konuşmamdan sonra aynı anda kesildi ama portu boşaltmıyorlar.Hep ucu açık cümleler kullanılıyor.

Ali 399 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ali14 Şubat 2013

    Arkadaşlar ben tüketici haklarına da dilekçemi verdim bu konuda müzdarip olanlar bence sessiz kalmamalı bu tavırları herkese gösteriyorlar demek ki bir dilekçe vermek çok zor değil.Bu durum daha uzar ve yasal süreyi geçerse adliyeye şikayet dilekçeside verecem ben tüm işimi internet üzerinden yapan biri olarak 3 gündür hem maddi hemde zamansal zararım söz konusu. Yasal süre 3 iş günüdür. Daha sonrasında yasal evraklala birlikte şikayette bulunacam gerekirse şirket avukatı ile görüşüp tazminat davasıda açaçam. Elimde 2009 yılımda yapılan bir sözleşme var sözleşmede ürün bilgisi BİRİ SLM ADSL Kampanya Paketi, 4Mb Sınırsız olarak imzalanmış bir sözleşme ancak bana gönderilen bağlantı hızı 2Mb Sınırsız benimde hatam dikkat etmemem Bu durum uzarsa bu konu üzerine de gidecem.

  • Ali14 Şubat 2013

    Vodafone Net bu tavırları ile kendini rzil duruma düşürmeye devam ediyor.Müsteri hizmetleri hiçbir soruya net cevap veremiyor amatörce yaklaşım 2009 dan beri sorunsuz süren bir kullanım ve memnuniyet bu şekilde yerlere indirilmemeliydi. Vodafone Net şu sorunun cevabını veremiyor Telefonla kapatma talebi alındıktan sonra saniyesinde interneti kapatıyorlar ama sizden 1 aylık tam ücretide alıyorlar herşeyi geçtim peki bir telefon hattı üzerindeki portu boşaltmak ne kadar zor olabilir??? Telefon görüsmesinden hemen sonra evraklar ellerine ulaşmadan interneti kesebiliyorsun tam aylık ücreti talep etmeyi biliyorsun ama telefon hattı üzerindeki portu boşaltamıyormusun???? Hadi açıklasınlar bu sorunun cevabını???

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön