22 Nisan 2013 #1755914

Vodafone Net Üyeliğimi İptal Etmiyorlar!

09.04.2013 Tarihinde kullanmakta olduğum adsl aboneliğimi iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini aradım aradığım anda adsl'im 10 gün süre ile kapatıldı ve bu süre içinde ıslak imzalı evrağımı ve kimlik fotokopisini posta yapmam istendi 11.04.2013 tarihinde kimlik fotokopisi ve dilekçem vodafone.net şirketine ulaşmış olmasına rağmen halen iptal işlemi gerçekleşmedi, bir de email olarak aynı evrakları gönderdim. Hala iptal etmiyorlar.

Satılmış 64 Okunma

Cevaplar

  • Satılmış27 Nisan 2013

    Çocuk mu kandırıyorlar?, Cep telefonum, emailim kendilerinde kayıtlıdır. Olay tamamen işi yokuşa sürmektir. Abone kaybetmemek adına yapılan yıldırma maksatlı bu uygulamaları şiddetle kınıyor, Vodafone'a kayıtlı cep telefonumu da en kısa zamanda başka operatöre taşıyacağımı belirtmek istiyorum.

  • Vodafone Net Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Müşterimizin iletişim bilgileri olmadığı için, kendilerine bilgi verilememiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 556 10 20) arayabilir, [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz. Vodafone.Net 'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön