09 Nisan 2013
#1733440

Vodafone Net Üyeliğimi İptal Etmiyorlar!

Biri adsl iptali için başvurdum fakat ilgili basın yayın organlarında okuduğum tüm kötü olumsuzluklar başı gelmekte şuan bana call center dan gün için de tarafıma dönüleceği bilgisi verilmesine rağmen aranmadım. Neden böyle yapmaktasınız insanların özel işleri olabilir, iptal etmesi zorunlu olabilir 1 günde yapılabilen bir abonelik neden günlerce, haftalarca hatta aylarca sürebiliyor. Lütfen ama lütfen aboneliğimi sonlandırın.

Serkan Serkan 73 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Serkan10 Nisan 2013

    Biri adsl tarafından 10.04.2013 saat 17:50 de arandım üyeliğimin iptal edildiğini telefonla teyid ettiler. Borcum olmadığını söylediler. Bakalım geçen süredede bir problem yaşamazsam forumlarda yazılan herşeyi çürütmüş olacaklar. Herkese iyi günler dilerim.

Ziyaretçi Yorumları