15 Şubat 2013

Vodafone Net Taahhütle Verdikleri Hediye Modem 150 TL!

Babamın üstüne kayıtlı ev telefonundan ınternet hizmeti almaktaydık ve iki ay önce taahhütümüz bitince iptal ettirdik. Dediler ki hemen modeminizi almaya kurye yönlendiriyoruz tama dedim adresi verdim ne kuryeymiş ki bir türlü gelemedi üstüne üstelik 150 tl de sanki benim hatammış gibi fatura düzenlenmiş ya sen bana göndermedin ki kurye yi fatura düzenliyorsun? Ne yapacağım ben senin modemini kardeşim ya.


Bir en fazla iki gün içinde vermiş olduğum adrese kuryelerini gönderip modemini almalarını ve tarafıma düzenledikleri faturayı iptal etmelerini istiyorum yoksa haklarında dava açacağım. Çünkü ben ses kayıtlarımda var tam iki ay önce bildiri de bulundum. Saygılarımla...

Gürkan 98 Okunma

Cevaplar

  • Gürkan17 Ocak 2014

    ne sorunu çözüldü ya paramı aldınız oturdunuz aşağıya.

  • Gürkan26 Şubat 2013

    İNŞŞALLAH MARTIN 1 İNDE CÖZÜLECEK İNŞALLAH

  • Vodafone Net Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön