27 Ocak 2014 #2258726

Vodafone Net Sürekli Kopan İnternete İki Yıldır Çözüm Bulamadı

2 yıldır kayıtlarını kontrol etsinler sorun aynı. Ancak çözüm her zaman değişiyor. Modeme hata buldular splittere hata buldular. Bina kablolarımada hata buldular. İnternet kopuyor ve internetin gelmesi için ev telefonumu cepten aramam ve 10 saniye telefonun açık kalması gerekiyor bunu yaparsam internet geliyor. Bu şikayeti defalarca telekom yetkililerine söyledim.


Son kez ekip geldi. Biz evinize kadar interneti şu güçte gönderiyoruz ama bina kablonuz eski güçte azalma oluyor dendi. Kabul kablo eski de be adam aramamla telefonu kaldırmamla 10 saniye sonra internetin gelmesiyle alaka ne? Hattı modeme splitersizde taktım sorun aynı. Çözüm teknik bilgisizlikten yok.

Bülent 97 Okunma

Cevaplar

  • Bülent05 Şubat 2014

    Lütfen buraya son 48 saatteki internet kopma adedimi yazarmısınız.Bu zaten ne kadar seviyesiz ve ne kadar pahalı bir ürün kullandığımı özetleyecek ve başka lafa da gerek kalmayacak!!!

  • Bülent31 Ocak 2014

    evet çözüm ortağı firmam gerekli hassasiyeti gösterdi ve hemen beni aradı.Ancak ben zaten konunun Vodafone ile ilgisinin olmadığını yazdım .Vodafone ürünü telekomdan alır son kullanıcıya satar burada sorun TEKEL olan ve bundan dolayı umursamaz olan TELEKOMDA. Çözüm ise fiber ile herkes kendi kablosunu çekecek ve telekomun bu tek başlılığı umursamazlığı son bulacak.Son kullanıcı da F/P en iyiyi seçebilecek.

  • Vodafone Net Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön