15 Aralık 2014 #2895953

Vodafone Net Son Faturam Yüksek Geldi

Bu Vodafone numarasını taşınabilir modem aygıtı ile internet olarak kullandım 12 taahhüdü biteli 6 ay oldu. Haziran ayında kapatmak için iptalini istedim müşteri temsilcisi ile görüştükten sonra hattımın kapanacağını söyledi ama kapatılmamış. Ekim ayına kadar bana 3 fatura daha çıktı.


Kapatmak için tekrar iptalini istedim ekim ayında hattımı faturasız hatta çevirdim hattımın hesap kesim günü tarihinde ve Vodafone merkez bayine gidip hattını kapattırdım. Müşteri temsilcisi hesap kesim tarihinde kapattırdığım için son fatura 1,5 TL olan sadece devlete olan vergiyi ödersiniz dedi. Kasım ayında fatura sordum son fatura 95 TL olarak geldi. İptal ettirdiğim hattın son faturası haksız ve yüksek.

Ayşegül 1.783 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül20 Aralık 2014

    geri dönüş gerçekleşmedi.beni arayan ve bilgilendiren olmadı.sorun çözüme hala kavuşmadı.daha bekleyecek miyim ?

  • Vodafone Net Temsilcisi15 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön