17 Ağustos 2017
Yorum Yap
#9174057

Vodafone Net Sık Sık Bağlantı Hataları ve İnternette Kopmalar Yaşıyorum

ADSL hattımı bağlantı kalitemin iyileşeceği taahhüdü ve faturalarımı birleştirmek için Vodafone'a taşımıştım. Sık sık bağlantı hataları ve internette kopmalar yaşıyorum. Çağrı merkezi bazen modeme bağlanıp güncelleme yapıp çözüldü diyor, bazen de arıza kaydı oluşturup kapatıyorlar. 1 yıldır bu problemi yaşıyorum ve defalarca çağrı merkezi ile görüşmemize rağmen problem giderilmedi. Şikayetçiyim.

Cahit 325 Okunma

Cevaplar

  • Cahit21 Ağustos 2017

    İnternet bağlantılarım için servis olarak Vodafone'u kullanıyorum. Daha önce de sık sık kopmalar yaşıyordum oysa sözleşme yapılırken bana sorun yaşamayacağım taahhüdü verilmişti. Onlar hadi bir yere kadar katlandım ancak haftadır hiç internet yok. Çağrı merkezini aradığımda karşıma papağan gibi ezberlediği şeyleri tekrarlayan kişilerle karşılaştım. Vodafone benim zamanımın 10 saatini çaldı, telefondan görüştüğümden 10 saat görüşme paramı çaldı, sorunumu çözmedi hala bekliyorum. Muhatap aradığımda çağrı merkezi dışında kimseyle görüşemeyeceğimi söylüyorlar. İnternet hattımı hem de kullandığım Vodafone hattımı iptal edeceğim. Benim zamanımı ve paramı çalan bir kurumla çalışmak ağrıma gidiyor. Sayın Vodafone yetkilileri bilmiyorum bu bilgilerle ilgilenecek bir insan çıkacak mı içinizden ama ben bu yazıyı tüm platformlarda paylaşacağım.

  • Cahit17 Ağustos 2017

    2 gündür internet hiç çalışmıyor. Bedelini ödediğimiz hizmeti alamıyoruz. Müşteri hizmetleri hala oyalama sözleri kurup duruyor.

Ziyaretçi Yorumları