13 Mayıs 2013 #1793642

Vodafone Net Nedensiz Faturalar!

2009 yılından 2013 Ocak ayına kadar biri abonesiydim. Faturalarımı düzenli ödediğim halde gönderdiğim evraklar bir şekilde kendilerine ulaşmadığı için (eposta, fax, posta ile gönderdim) Ocak ayından beridir hizmet alamıyorum. 04 Ocak'tan beridir abone devri yöntemi ile TTNet'ten hizmet almama rağmen bana Şubat ayının sonuna kadar hizmet bedelleri fatura edildi.


Dahası imzaladığım herhangi bir taahhüt olmadığı halde şu anda cezai ödemeler yapıyorum. Maalesef ki Şubat ayını da yanlışlıka (60 TL) ödemiş bulunuyorum. Müşteri hizmetlerine telefon, fax, eposta ile yaptığım tüm başvurularda geri dönüş sözü verildiği halde hiçbir defasında bu gerçekleşmedi.

Orhan 66 Okunma

Cevaplar

  • Orhan19 Mayıs 2013

    Firma yine aynı teraneleri anlatmıştır. Bu kadar haksız durumda olmasına rağmen, elinde yazılı ve sözlü bir sözleşme olmamasına rağmen borcu iptal edip geri ödeme yapacağına 36 TL daha borç çıkartmıştır. Müşteri memnuniyeti kavramı bunların 100 km ötesinden bile geçmemiştir. sikayetvar.com olmasaydı arayacakları da yoktu da işte bir zahmet aradılar. Bu 36 TL yi de ödeyip bu firmadan ilelebet kurtulmak istiyorum ve kimseye tavsiye etmiyorum. Ancak eninde sonunda bu olayı yargıya taşıyacağım ve hakkımı arayıp alacağım.

  • Vodafone Net Temsilcisi19 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön