13 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10783561

Vodafone Net Nakli Yapamadı!

Evde Vodafone Net kullanıyordum sürekli hız sıkıntısı yaşamamı ve kesintiler yüzünden müşteri hizmetlerini aramamı bir kenara atıyorum maalesef ki taşınmış bulundum taşınmaz olaydım bir internet hattını yeni eve nakil etmek bu kadar mı zor olabilir.


Günlerdir defalarca müşteri temsilcileri ile Vodafone yetkilileri ile altyapı yetkilileri ile muhatap oluyorum bir türlü işlem sonuçlanamıyor. Çünkü çok akıllı bir temsilci eski adresten yine "eski adrese" nakil vermiş! Nasıl becerdi bilinmez ve mevcut hattı taşımak istediğim o eski adrese giden altyapı sağlayıcısı da güya yeniden nakil yapmış ve aynı daireye hat çekip etiketlemiş! Vodafone yetkilisi yeni daireye modem kurmaya geliyor ama bina kutusunda hat yok yapamam diyor, hat çekecek kişi bana eski evi verdiler yeni adrese çekemem işlem yapamam diyor. Müşteri hizmetleri sürekli halledeceğiz yönlendiriyoruz hızlandırıyoruz diyor. Bugün yine telefon çalıyor yeni binanıza hat çekilmiş eve bağlantı kurulacak dairede olmanız lazım deniliyor (ki dairede olmanıza gerek yok binaya bağlantı dıştan yapılacak şeklinde daha önce konuşmuş olmamıza rağmen). Ben şehir dışından başka bir arkadaşı eve yolluyorum daireye şükür sonunda bağlantı yapılacak diye ama yine tabi ki bağlantı yapılamıyor.


Vodafone elemanı beni geri arıyor binada hat yok diyor!
Yeniden müşteri hizmetlerini arıyorum bırakın taşımayın iptal edin nakili de interneti de diyorum ki hiçbir taahhüdüm yok internete dair ama temsilci böyle bir yetkimiz yok süreçteki işlemi iptal edemeyiz zaten size 100 TL nakil ücreti yansıtılmıştır diyor! Nakil yok ama ücret yansıtılmış! Birbirlerinden haberi olmayan saha çalışanları ve müşteri temsilcileri var! Birisi bağlandı diyor, öteki bağlanmadı diyor! Süreç tamamlanamıyor şikayetçiyim!

Suheda Suheda 701 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler