16 Mayıs 2014

Vodafone Net Müşteri Hizmetleri Sürekli Oyalıyor

Bağlantı kopması nedeniyle üç haftadan beri onlarca kez müşteri hizmetlerini aradım. Toplamda yaklaşık 90 dakika telefon görüşmesi yaptım. Müşteri hizmetleri arıza kaydını alıyor, yönlendirmeler yapıyor ama sorun çözülmeden veya sonuçla ilgili net bilgi vermeden arıza kaydını tekrar kapatıyor.


Ben ise her aradığımda sil baştan her şeyi anlatmak zorunda kalıyorum.
Modemimi değiştirdim, tesisatımı yenilettim ama bağlantı kopmalarım devam ediyor. Ne olduğunu sormak için aradığımda açık kaydınız görünmüyor diyorlar. Sikayetvar başvurum üzerine nihayet durumumu anlayan bir kişi beni aradı, sorun çözülmezse tekrar arayacağını söyledi, fakat aramadı.

Erkan 13.481 Okunma

Cevaplar

 • Erkan'ın Teşekkür Mesajı26 Mayıs 2014

  Evet, bağlantı kopması sorunum çözüldü. Ama başvurumdan tam 1 ay sonra çözüldü. Bu arada firmanın yöntemleri yüzünden gereksiz yere zamanımı ve paramı harcadım. 2 kez modem değiştirdim, 1 yeni modem satın aldım, yeni apt. olmasına rağmen tesisatımı değiştirdim. En sonunda bunların hiçbirinde problem olmadığı, bina girişindeki bağlantı panosundaki temassızlıktan olduğu anlaşıldı. Firmanın arıza tespit ve giderme yöntemleri ile çağrı merkezinin çalışma şekli konusundaki düşüncem değişmedi.

 • Vodafone Net Temsilcisi26 Mayıs 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Erkan17 Mayıs 2014

  Dün yaptığım arıza bildiriminden sonra bugün tekrar aradım. "İç tesisatınızda problem olduğu iletildi" dediler. Daha önceki sayısız görüşmemde iç tesisatımı ve modemimi değiştirdiğimi söyledim. Ben de bilgi işlem görevlisiyim ve sorunun giderilmesi için normal bir kullanıcının yapmak zorunda olmadığını düşündüğüm şeyleri yaptım. Neye dayanarak böyle bir arıza tespitinde bulunuluyor, anlamıyorum. Kullanıcıların arıza bildirimleri ve şikayetleriyle ilgili bir kayıt sisteminiz yok mu? Daha önce defalarca belirttiğim olguları yok sayarak her seferinde "modeminiz bozuk", "kablonuz bozuk" demenizi artık bir saygısızlık olarak algılıyorum. Bulunduğum bölgede fiber olsa tereddütsüz çoktan aboneliğimi iptal ettirecektim. Ancak başka bir firmayı seçince de yine aynı firmanın altyapısına mahkum kalacağım için iptal ettirmeyip sizinle bu sorunu çözmek için sabrediyorum. Ama müşterinin bildirimlerinin kesinlikle dikkate alınmadığı tarzınız nedeniyle artık sabredemeyeceim.

 • Vodafone Net Temsilcisi16 Mayıs 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön