08 Nisan 2013
#1730835

Vodafone Net Modemi Sağlam Yolladığım Halde Kırık Diyerek 150 TL Fatura Çıkardılar!

3 yıllık bir Vodafone Net kullanıcı olduktan sonra son zamanlarda aşırı hız düşüklüğü nedeniyle defalarca bildirmeme rağmen santrale uzak olduğunuz için hızınız düşük dendi ve o zamana kadar müthiş hızlı olan netim kamlumbağaya döndü ve nasıl olduysa santral birden uzaklaştı sanırım.


Neyse demek öyle dedim bende aboneliğimi iptal ettirmek istedim ve D***** N**'e başvurdum ve 1 hafta süre zarfında yeni operatöre geçtim ve hızım eski haline geldi. Asıl mesele iptal olduktan sonra modemi iade ettim ve sapasağlam olduğundan adım kadar emin olduğum modemimin kırıklar listesinde olduğunu söylediler ve 150 tl modem parası faturası çıkardılar.


Modemim kesinlikle sapasağlamdı!

Ferhat Ferhat 74 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ferhat11 Nisan 2013

    3 sene vodafone net müşterisi olduktan sonra 3 ayda iptal ettirene kadar bezdirme politikası yürüten vodafone net ten şiddetli derecede şikayetçiyim iptal ettirdim ve kurtuldum derken sürpriz şekilde 150 tl modem bedeli ile karşılaştım tamam dedim modemide bi güzel orjinal paketinde ve hiç bir parçası eksik olmadan sağlamlığından adım kadar emin olduğum şekilde yolladım üsünden 2 ay geçti ve halen 150 tl borç faturada gözüküyordu hemen müşteri hizmetlerini aradım ve modemin KIRIKLAR listesinde oldugunu söylediler. . alenen üçkağıtçılık bu olsa gerek O MODEM sapasağlamdı. modemin 150 tl etmediği ayrı bi konu. gerekli bütün mevkilere kademe kademe şikayet edicem ve bu para asla ödenmeyecek.

Ziyaretçi Yorumları