18 Şubat 2013

Vodafone Net Modem Ücretini Daha Önce Aldığı Halde Yine Modem Ücreti Kesti!

Sabit telefon hattımı kapattığım için sonlandırmaya çalıştığım aboneliğimi 4-5 ay hiç kullanmama rağmen ödedikten sonra sonlandırabildim. Sonra 150 tl gibi modem ücreti gördüm. Sayfanızdan baktığımda modem ücreti 60 tl aldığınızı söylemenize rağmen benden 150 tl lik bir ücret istenmekte.


Modemimi geri verdiğimde bu tutarın silineceği söylenmesine rağmen 3 aydır modemimi teslim etme konusunda sıkıntı yaşamaktayım. Benimle irtibata geçen herhangi bir kimse olmadı. Elden teslim edeyim diyorum. Elden teslim alamıyoruz. Biz sizden alacağız deniyor ama hiçbir netice alamıyorum. Kayıtlarınızda gözüküyorsa en az 50 kez aramama rağmen hiç bir şekilde netice alamıyorum.

Gürkan 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi28 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Müşterimize bilgi verilmek için aranmış,ulaşılmamıştır. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net 'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön