14 Mayıs 2013 #1797435

Vodafone Net Modem Ücreti!

30.06.2009 tarihinden bugüne kadar abonesi olduğum Biri internet sağlayıcısı üyeliğimi artık internet ihtiyacım kalmadığı için Şubat ayında iptal ettirdim. Taahhüdüm olmamasına rağmen Nisan Faturasının son olacağını müşteri hizmetlerinden öğrendim.


Üyelik iptali için bana söylenen yönergeleri takip ettim. mayıs ayında 150 TL tutarında fatura geldi. Nedenini sorduğumda modem ücreti dediler.


Ama abonelik iptali için bana modemi teslim etmem gerektiğini bana söylememişlerdi. 1 haftadır SMS, telefonla arama ve mail yoluyla bu ücreti ödemem için uyarılarda bulunuyorlar. Ben ücreti ödemek istemiyorum. modemi vermek istiyorum.

Öner 73 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön