17 Mayıs 2013 #1802365

Vodafone Net Modem Parasını 3 Ay Sonra İstediler!

24 aylık bir sözleşme ile iş yerimize kadar gelip güleryüz ile kaydımızı yapan ve size modem hediye ediyoruz diyerek iyi hizmet vaat eden bu şirketin hizmetinden bir gün olsun memnun olmadık, bağlantı o kadar yavaştı ki çoğu zaman telefondan internete girmeyi tercih ettik!


Şubat ayında bu şirketten ayrılmaya karar verdiğimizde; aybaşında kestirdiğimiz bağlantı için tüm ayın parası alındı. Bağlantının kesilmesi için e-posta kabul edilmedi ve merkeze dilekçe mektubu istendi. Bu da yetmedi 2.5 ay sonra bir mesajla gerekçe bildirmeden 150TL. para istediler, hediye ettikleri modemin parasıymış!


Müşteri Hizmetlerinden M** Bey telefonu yüzümüze kapattı! Tüketici Hakem Heyeti'ne gidiyoruz!

Mehmet 50 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet18 Haziran 2013

    Sorun kesinlikle çözülmemiş, firma hediye ettiği modemini geri istemiştir! Ben de yaptığı saatlerce telefon görüşmesinin faturasını ödemek zorunda kalmış bir müşteri olarak, mutsuz ve şirkete inancını yitirmiş bir şekilde modemi kendi paramla göndermek zorunda kaldım, umarım bu kadar inatla geri istediğiniz modem şirketinize yitirdiği itibarını geri kazandırır!

  • Vodafone Net Temsilcisi18 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön