22 Mart 2013

Vodafone Net Modem Parası İstiyorlar!

Yaklaşık 2 yıl önce ttnet ten biri adsl geçiş yaptık geçmez olaydık.Sürekli bağlantı kopar,müşteri hizmetlerine saatlerce aramamıza rağmen ulaşamayız,müşteri hizmetleri adında telefona bakan servisleri var ama sadece adıyla kalmış vaziyette zira telefona bakan kişilerin sanırım yüzde 99 u bilgisiz.

000311*** nolu abonesi olarak 2 yıllık sözleşmem biter bitmez hemen Ttnet e geçiş yaptım.Modem parası altında 150 tl lik bir fatura çıkardılar.Müşteri hizmetleriyle görüşüp bana bildirdikleri adrese yurtiçi kargo ile modemi gönderdim 04-03 2013 te.05.03-2013 te teslim alındı modem fakat hala borçlu gözükmekteyim.

Emre 256 Okunma

Cevaplar

  • Emre12 Nisan 2013

    Birde buraya 7 gün 24 saat yardım masamızı arayabilirsiniz demişler ama sanırım yanlış yazmışlar..Şöyle yazmaları gerekirdi.7 gün 24 saat hatta bekletilirsiniz ve kimseyle konuşamazsınız..Çok amatör bir servis sağlayıcı bu ya..Nerden bulaştık buna.Elini veren kolunu kaptırıyor nerdeyse..

  • Emre29 Mart 2013

    Kime detaylı bilgi vermişler acaba çok merak ediyorum.şahsen bana kimse birşey söylemedi vede iletişime geçmedi..Nekadar yalancı bir söylem bu ya..Hiç yakışmıyor.Böyle yaptığınız sürece sizden ayrılan müşterileri birdaha asla geri kazanamazsınız.Şahsen ben her zamanı geldiğini sizlerden nekadar rahatsız olduğumu eşime dostuma ileticem.

  • Vodafone Net Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön