20 Şubat 2013 #1643513

Vodafone Net Modem Parası İstiyorlar!

Modemi istemeden ekipman adı altında 50 TL modem parası istiyor , ayrıca modem için verdiğim depozite varken. Vodafon Net iyice şaşırdı , fakat şaşkınlığı her nedense hakkı olmayan daha fazla parayı alma yönünde. Malesef anlaşmalı kuryenizi çoktan beri bekliyorum , eğer doğruysa gene bu hafta içinde geleceklerini söylediler . Bu fatura ettiğiniz 50 TL yi geri çekin , modem tarafınıza ulaştığında lütfen 50 TL depoziteyi tarafıma iade edin. Size artık söyleyecek bir şey bulamıyorum. Bundan sonra ne Vodafon'la nede Vodafon Net ile işim olmaz.

Ahmet 186 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı21 Şubat 2013

    Benimle irtibata geçildi ve açıklama yapıldı , modemi alacaklarını fatura ettikleri 50 TL yi modem kendilerine ulaştığında iptal edileceğini , depozite olan 50 TL yide fatura edilen diğer 153,21 TL den düşeceklerini ifade ettiler. İşleyiş böyle gerçekleştiğinde benim açımdan sorun çözülmüştür. Ayrıca konuyla titizlikle ilgilendikleri için teşekkür ederim.

  • Vodafone Net Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön