11 Nisan 2013 #1737393

Vodafone Net Modem İade Problemi!

Biri ADSL aboneliğimi iptal ettirdikten sonra 3 aydan fazla bir süre modemi iade etmeye çalıştım. Önce aramadan geldikleri için işte olduğum saatte eve gittiler. Sonra iş adresimi verdim. Bu sefer hafta sonu yine aramadan ev adresime geldiler. Bu arada sayısız kez 150 TL borcum olduğu sesli mesajıyla rahatsız ettiler.


Farketmeseydim iptal etmediğim otomatik ödeme hesabımdan çekeceklerdi. Sonunda modemi 13.04.2013'de almayı başardılar. Dün (11.04.2013) itibariyle 150TL borç sesli mesajları yeniden gelmeye başladı! Aradığımda teslim kaydının kendilerine ulaşmadığını, makbuzu fakslamam gerektiğini söylediler! Hala benden birşeyler talep ediyor olmaları inanılmaz.

Neval 72 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön