08 Nisan 2013
#1730687

Vodafone Net Modem Hala Teslim Alınmadı!

Yaklaşık 1 ay önce iptal edilen aboneliğimden sonra hala modemi teslim almamışlardır. Defalarca müşteri hizmetini aradım kurye göndereceğiz, arayacağız diye atlatıyorlar. İstediklerinde gün içinde defalarca arayabiliyorlar. Üstüne üstlük birde modem faturası yolluyorlar. Amaç üyelik bitse bile nasıl fatura göndeririz?

Handan Handan 27 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Handan19 Nisan 2013

    dün müşteri hizmetlerinden arandım.tam memnuniyetimi ifade edecekken maalesef bugüne kadar kendileri tarafından aldırılan modemin, artık kuryeyle bizim göndermemiz gerektiği söylendi.(150 tl ödemektense mecburen göndereceğiz.)...ancak üyelik aşamasında gösterilen ilginin, ne yazıkki üyelikten çıkılması durumunda ödetilen bir ceza olarak düşünüyorum.şunuda bilinsim isterim tekrar vodofone dan hizmet almama engel bir uygulama!............

  • Vodafone Net Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları