02 Nisan 2013

Vodafone Net Modem Hala Teslim Alınmadı!

Sikayetvar. com üzerinden daha önce oluşturduğum talep (Şikayet no: 1695466) görüşmeler yapılmış olmasına rağmen yerine getirilmediğinden,yine bir şikayette bulunmak zorunda bırakılıyorum. Yaklaşık 1 ay önce iptal edilen aboneliğimden sonra hala modemi teslim almamışlardır.


Konu kuryeye yönlendirdiler fakat kurye de belli bir süre beni oyaladıktan sonra firmalar arası sözleşmelerinin bittiği gerekçesi ile modemi almamaktadır. Anladığım kadarı ile modem faturası düzenlemek adına böyle bahaneler üretilmektedir. Eylemin gerçekleşmesi halinde huhuki hakkımızı aramaktan başka seçeneğimiz kalmamıştır. Verilen sözlerin yerine getirilmemesinden Vodafone'a güven sorunu artarak devam etmektedir.

Gökhan 54 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön