03 Temmuz 2015 #3351276

Vodafone Net Mağdur Ediyor!

TTNET internet aboneliğinden çıkmak için Vodafone Net'e müracaat etmiştim. Ancak 2 aylık bir süre içerisinde Vodafone'a gerekli işlemleri yapmadığı için yapılan işlemlerin iptalini istedim. Vodafone'da tüm işlemlerin iptal olduğunu TTNET ile devam edebileceğimi belirtti.
Buna rağmen TTNET adıma Vodafone tarafından kapatma talebinin geri alınmadığını bundan dolayıda işlem yapamayacaklarını belirtmekte. Vodafone firmasının TTNET'ten adıma verilen kapatma evraklarını alması ve kapatma işlemini iptal ettirmesi gerekmekte. Ancak Vodafone bu işlemi yapmamakta ya da bana yaptıklarını belirtmekteler. TTNET firması ise halen kapatma onayının devam ettiğini belirmektedir.

Ersan 1.323 Okunma

Cevaplar

 • Ersan'ın Teşekkür Mesajı10 Temmuz 2015

  Şİkayet Var ekibine yazdığım şikayetim ile ilgili yaptıkları olumlu ve başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

 • Ersan10 Temmuz 2015

  Vodafone Net en sonunda TTNET aboneliğimi tamamem iptal ettirdi. İstediğin yerden internet aboneliği alabilirsin portun şu anda boşta diye telefon ettiler. Benim naçizane tavsiyem internet abonesi olacaksanız hizmet alacağınız firmanın ücretini, hizmetini, teknik servisini iyice araştırınız ayrıca Vodafone firmasının hakkımdaki olumsuz hizmetlerinide göz önünde bulundurarak öyle abone olunuz.

 • Ersan06 Temmuz 2015

  Vodafone Net 05.07.2015 tarihinde 0850 5425542 numaralı telefondan arayarak iptal dilekçemin ve kimlik fotokopisinin kendilerine ulaştığını bu nedenle adıma yapılan müracaatın iptal işleminin tamamen bitirildiğini ilettiler. Ancak TTNET hala paket yenileme işlemimi iptal sağlanmadığı gerekçesiyle yapmamaktadır.

 • Ersan03 Temmuz 2015

  Vodafone Net firmasından gelen cevap; Değerli Müşterimiz, iletmiş olduğunuz mailinize istinaden iptal işlemlerinizin tamamlanabilmesi için kimlik belgenizi ve ıslak imzalı dilekçenizi göndermeniz gerekmektedir. Saygılarımızla, istenilen belgeleri göndereceğim bakalım sonuç ne olacak.

 • Ersan03 Temmuz 2015

  TTNET arayarak şu bilgileri verdi. Vodafone firmasının adınıza vermiş olduğu müracaat onay aşamasında kalmış durumda. Onayın iptali veya onaylanarak yürürlüğe girmesi için Vodafone firmasının tekrar müracaatı gerekmektedir. Vodafone firmasının iptalin gerçekleşmesi için TTNET'e müracaatı gerekiyor. Ama Vodafone bunu yapmıyor. Vodafone firmasını mağduriyetim nedeniyle hangi mahkemeye vermem gerekir.

 • Ersan03 Temmuz 2015

  Vodafone firmasının daha önceki müracaatıma cevabı: Değerli Müşterimiz, iletmiş olduğunuz mailinize istinaden Vodafone Net'ten alınan hizmetiniz sonlandırılmış olduğu için tarafımızdan yapılabilecek farklı bir işlem bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için 0850 5420 542 müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetlerini aradığım zamanda bu konuyla ilgili taraflarında sorun olmadığını sorunun TTNET'te olduğunu belirtmekteler. TTNET ise sorunun Vodafone de olduğunu kendilerinde bir sorun olmadığını belirtmekteler. Kısır bir döngü oluştu...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön