15 Mayıs 2013 #1800427

Vodafone Net Kullanmadığım Halde Kota Aşımı Ücreti Veriyorum!

Yaklaşık 4 senedir Biri Adsl abonesiyiz. Son 16 ayını taahhütnameli olarak kullandığımız Biri ADSL son 1 yıldır sürekli kota aşımı yaptınız diyerek faturaları 2 katına çıkarıyor. Sorunun devam etmesi yüzünden defalarca kez müşteri hizmetlerini aramama rağmen "yapacak birşey yok bizim verilerimize göre kota aşımı yapmışsınız" deniliyor.


Müşteri hizmetlerindeki teknik yardımı aradığımda kablosuz modemden olabilir dediler yeni kablolu modem ve kablo aldım. Fakat hala daha gece hiç internet kullanmadığımız hatta modemimizi kapattığımız saatlerde dahi fatura detayında veri indirildiğini gördük. Biri ADSL bunu bir an önce davalık olmadan çözmeli!

Veli 353 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön