02 Eylül 2013 #1987909

Vodafone Net Kullandığım İçin Kendimi Şikayet Ediyorum!

Böylesine teknoloji yoksunu, bulunduğu yüzyıla yakışmayan teknik ve destek bilgi fakiri bir firma ile çalıştığım için öncelikle kendimi şikayet ediyor ve bu firma ile çalışmama akıllığını gösteren diğer bir çok zeki insandan beni kınamalarını istiyorum.


İki damla yağmurda tıkanan İstanbul trafiği gibi, yere düşen ilk yağmur damlası ile birlikte zaten yarım yamalak verebildikleri internet hizmeti de yok oldu gitti. Daha öncesinde yirminin üzerinde yaşadığım gibi yavaşlık için kayıt açtırmak için aradım ama bu sefer işi nirvana seviyesine ulaştırıp olduğu gibi bağlantıyı kestiler!


Line Down Attenuation değerleri sağlam, SNR değerleri makul ama bu sefer neye taktın be Vodafone Net?

İbrahim 91 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön