12 Mayıs 2014

Vodafone Net Kota Sorunuma En Ufak Bir Çözüm Bulmadı

Vodafone 6 gb kotalı süper İnternet kullanıcısıyım. Dizüstü bilgisayarımla nete bağlanıyorum. Kotam 54 mb paketler halinde çok hızlı bir şekilde tükeniyor.

Vodafone firmasına mümkün olan her yolla sorunumu anlattım. Kendileri farklı bilgisayarda denememi,cep telefonunda denememi,detayları görmek için faturanın çıkması gerektiğini v.s. v.s. söyleyip durdu.Hepsini yaptım. Fatura da çıktı ama ayrıntı göremiyorlarmış. İzin veriyorum desem de nafile. Benim gördüğümü söyledikleri ayrıntıysa tarih,saatten ibaret.

10 gün sonunda kotam bitmek üzere ve Vodafone Net,sorunu dilekçeyle fakslamama rağmen hiçbir çözüm üretmedi. Tek istediğim kotamı eriten bu düşüşlerin sebebinin tarafıma iletilmesi ve son bulması.

Fatih 500 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Vodafone Gsm hatlarınız ile ilgili sorunlarınıza en hızlı çözüm için şikayetinizi sitede bulunan Vodafone firma başlığı altından iletmenizi rica ederiz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön