19 Mart 2013 #1694843

Vodafone Net Kampanyaya Göre Taahhüt Bitince Benim Olan Modemin Parasını İstiyorlar!

Nisan 2010'da 24 ay taahhütlü KoçNet Biri ADSL abonesi olmuştum. Ocak 2013'te aboneliğimi sonlandırdım. 150 TL tutarında modem faturası düzenlemişler. Abone olurken modemin bedelsiz olduğu söylenmişti. Modem iadesi ile ilgili hiçbir zaman bilgi vermediler.


08.03.2013'te Vodafone Net müşteri hizmetlerini arayarak faturayı kabul etmediğimi, iade koşulunun nerede geçtiğinin tarafıma iletilmesini istemiştim. Halen bilgi vermediler.


Abone olurken modemle verilen Biri ADSL broşüründe büyük puntolarla "BİRİ ADSL'de kablosuz modem ücretsiz!" yazıyor. Dolayısıyla Biri ADSL (KoçNet / VodafoneNet) modem konusunda müşterilerini yanıltmaktadır!


İlgili tüm resmi kurumlara şikayetim konusunda başvuracağım.

Taner 101 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön