09 Nisan 2013
#1733113

Vodafone Net Jetfatura İçin Bilgi Güncelleme Sıkıntısı!

Dün sabah faturalarımızı internet üzerinden online görebilmek için jetfatura sisteminden giriş yapmak istedik fakat gsm numaramızın tanımlı olmadığı için giriş yapamadık. Bu sorunu düzeltmek için mail ile gelen fatura bilgisinde yazılı jetfatura ya ait telefon numarasından yola çıkarak tam 5 kez farklı arama ile görüşme yaptım. Bir telefon numarasını düzeltmek için harcadıkları yönlendirme çabası beni gerçekten çok şaşırttı.


5. konuştuğum kişide bu numarayı değil şunu aramanız deyince bende koptum. Yapacakları sadece bir adres bilgi güncellemesi. Bunu bile yapamayan bir sisteme sahipler. İletişimin ve teknolojinin kaynağında tam bir fiyasko bence.

Mustafa Mustafa 408 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır.Sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mustafa19 Nisan 2013

    sayın site yöneticileri, bu konu ile ilgili kimse dönüş yapmadığı ve ilgilenmediği için benden ankete katılmamı beklemeyin.

Ziyaretçi Yorumları