07 Mayıs 2013

Vodafone Net İptal Ettiremiyorum!

01.05.2013 tarihinde ev Biri.com Adsl internetimin aboneliğine son vermek için iptal talep formu ve kimlik fotokopimi müşteri hizmetlerinden aldığım numaraya faxladım. Ertesi günü 02.05.2013 de müşteri hizmetlerini tekrar aradım. Kimlik bilgilerimin okunmadığı söylendi. Tekrar faksladım ve tekrar aradım. Eksik bilgi ve belge olmadığını iptal işleminin ilgili teknik servise yönlendirildiği söylendi. En geç 03.05.2013 günü iptal işleminin gerçekleşeceği söylendi.


03.05.2013 de en az 4-5 kez aramama rağmen sonuç değişmedi. 06.05.13 de aramalarım da da aynı şeyler söylendi. Ne yaptıysam ne söylediysem iptal işlemini gerçekleştiremedim. Portal boşalmadığı içinde başka bir adsl'e abone olamıyorum.

Bekir 88 Okunma

Cevaplar

 • Bekir24 Mayıs 2013

  "Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür." diye yanıt vermiş yetkili kurum ayın 20.sinde. bana kimse süreç konusunda bırakın detayı bilgi dahi vermedi. onlarca kez aramam sonucu zoraki istemeye istemeye portalımı boşaltmak zorunda kaldılar. o yüzden bu cevabı inandırıcı bulmuyorum. standart cevap yerine bir özür dileselerdi belki kendilerini affedebilirdim. bir daha vodafone mi ASLA...

 • Vodafone Net Temsilcisi20 Mayıs 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Bekir10 Mayıs 2013

  Yaklaşık 2 yıldır kullandığım aboneliğimi memnun olmamam dolayısıyla iptal ettirmek istiyorum. 2 haftadır bir türlü iptal ettiremedim. Telefonla başvurdum dilekçe ve kimlik fotokopisini posta yoluyla iletmemi istediler. İletmeme rağmen ne hikmetse internet sitesindeki numaraları olan 216 556 10 20 güncel ama adresleri değişmiş güncel değilmiş. Şimdide belgeleri faks yoluyla iletebileceğimi söylediler işlemlerim daha hızlı olacakmış fakat bu konudan daha önce bahsetmediler. Üstelik abone yapmak için eve kadar gelip bu işlerden anlamayan ve anlamadığını belirten annemi çeşitli laf kalabalıklarıyla ikna edip 2 günde abone eden firmanın 2 haftadır iptal işlemini yap(a)mamasıda garip.

 • Bekir08 Mayıs 2013

  teknik servisin ne numarasını veriyorlar ne de yetkili bir isim. bir müşteri temsilcisi ağzından kaçırdı yasal süresi var diye. sanırım beni 30 gün oyalayıp olmayan internete bir aylık daha fatura etmek istiyorlar. yazıklar olsun diyorum başka bir şey demiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön