11 Mayıs 2013 #1789668

Vodafone Net İptal Etmiyorlar!

Biri adsl'i taşınmamdan dolayı 4 Nisan 2013 tarihinde müşteri temsilcilerini arayarak biri adsl hattımın iptali konusunda müşteri temsilcisi ile görüştüm. Fakat biri adsl internet hattını kullanmadığımı bildiği halde iptal etmemek için elinden geleni yapmaktadır. Defalarca aramama rağmen ve mng kargo ile iptal dilekçemi kendilerine iletmeme rağmen çeşitli bahaneler uydurarak hattımı aktif hale getirmek istemektedirler.


Bu gün ayın 9 Mayıs 2013 tarihi itibariyle hala müşteri temsilcilerini aramama rağmen iptal etmemekte inat etmektedirler. Vodafone'dan telefon görüşme kayıtlarımı ve mng kargodan biri adsl'e teslim fişi ile birlikte (iptal dilekçemi) tüketici haklarına şikayet edeceğim.

Mevlüt 112 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi17 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmış, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön