18 Mart 2013 #1688599

Vodafone Net İptal Edilen İnternete Para İstiyor!

Vodafone internet biri sözleşmesi 27-01-2013 de bitti, bu firma parasız kalmış herhalde şubat da kullanmadığım internetin yani vermemiş oldukları hizmetin parasını isterler, tam 65,00 tl ben 4 yıldır internet ve 2 yıldır da vodafone kullanıcısıyım. Tüketici hakları diye reklam veren bir şirket, hakkı olmayan parayı zorla elinden alıyor, hizmete bak be, internet çağında yaşıyoruz.


İnterneti kapatmak için posta yolu ile evrak istiyorlar, interneti kapattık, diye bir daha müşteriniz olmayacağım anlamına gelmez. Benden 65,00 tl yi tahsil ederler ise bir daha mı vodafone ürünlerini kullanmak mı kimseye tavsiye de etmeyeceğim, buraya yazdıklarım okuyan tüketicilere ne kadar faydalı olur bilemem, ben memnun değilim.

Recep 49 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön