01 Temmuz 2015

Vodafone Net İptal Edilemeyen Abonelik!

Yeni şehre taşınmam nedeni ile aboneliğimi taşımak istedim ancak Vodafone, altyapısı olmadığını altyapı için Türk Telekom'a başvuru yapmamız gerektiğini belirtti. Telekom'da altyapı sağlamadı sonuç internet gerekli olduğundan dolayı başka bir servis sağlayıcısına geçtik. Telefon ile aradığımda faks ile dilekçe yollama gerektiği söylendi.


Mayıs ayında dilekçe ile birlikte nüfus cüzdanımı da yolladım. Hala aboneliğim aktif olduğunu öğrendim ve faks numarası ile sorgulanacaktır dendi. Daha sonra faks numarası ile dilekçemin sorgulanabilmesi için aradığımda yeni gelen fatura ile müşteri hizmetlerine ya ulaşamıyorum, ulaşsam telefon yüzüme kapanıyor veya sistemimiz güncelleniyor denmektedir.

Selin 436 Okunma

Cevaplar

  • Selin01 Temmuz 2015

    Buraya şikayetimi yazdıktan sonra mesaj geldi. Gelen mesaj da eksik başvuru yaptığım söylenmektedir. Eksikliğin ne olduğunu öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradım. Tekrar müşteri numaramda sorun olduğu söylenip tekrar faks yollamam istendi. Faks sonrası müşteri hizmetlerini arayıp işleme konup konmadığı teyit edilmeli dendi ancak faks yolladığım dan beri müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum.

  • Selin01 Temmuz 2015

    Bugün iki kere daha dilekçe yolladım. Dilekçe yolladıktan sonra bizi arayın teyit edin denmişti daha önce. Teyit etmek için arıyorum ancak müşteri hizmetlerinin o çok uzun giriş kısmını yaptıktan sonra müşteri temsilcisine bağlandıktan veya bağlanırken telefon yüzüme kapanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön