22 Eylül 2014

Vodafone Net İnternetimi İptal Ettiremiyorum!

Vodafone Net'in http://www.vodafone.com.tr/Net/Sorular.php İptal kısmındaki numaraya 18 Eylül tarihinde iki kez faks gönderdim ve müşteri hizmetlerini bir kaç gün sonra aradım. Faksın ulaşmadığını hemen 2 saat sonra aramam gerektiğini söylediler. Bu kez farklı bir yerden faks gönderdim ama yine faks gelmedi dediler.


Bu Vodafone'nun internet aboneliğini uzatmak için kullandığı bir şirket politikası mı merak ediyorum!? Ayrıca iptal için nüfus cüzdanı fotokopisi'de gerekiyormuş. Yukarıdaki linke bakarsanız sadece iptal formundan bahsetmiş, nüfus cüzdanı fotokopisinden bahsetmemiş. İnternetinizi iptal ederseniz, sizinle böyle oynarız misali!

Ufuk 630 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi30 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön