10 Eylül 2013
Yorum Yap
#2003053

Vodafone Net İnternet Hattını Kapatmıyor!

3 aydır uğraşıyorum internet hattımı kapatın diye fakat kapatmamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Sürekli iptal formu yollayın diyor, yolluyoruz kimlik fotokopisi yok diyorlar. Onuda yolluyor evrak eksik diyorlar.


Büyük bir firmanın böyle küçük oyunlar oynaması gerçekten çok çirkin. 2-3 ay daha fatura yollayabilmek için yapmadıkları oyun yok. Kesinlikle bulaşılmayacak bir firma. Bu arada yolladığım fax tarihi 30 Ağustos 2013 onay raporu elimde.

Sedat Sedat 153 Okunma

Cevaplar

  • Sedat15 Eylül 2013

    Vodofone Net ten yepyeni bir oyun daha ; En son aradıklarında kimlik bilgileriniz var fakat sadece dilekçeye ihtiyacımız var diyen sözde firma şimdide yepyeni bir yol bulmuş. Kimlik bilgileri renkli fotokopi olmak zorundaymış. Siyah beyaz okuyamıyormuş arkadaş. Son arayan bayan okurken 2 gün içinde renkler solmuş. Aman uzak durun internet bağlatmak istiyorsanız gerçek firmalarla çalışın.

  • Sedat12 Eylül 2013

    sürekli evrak kaybeden ve süreyi uzatmaya çalışan bir firma

  • Vodafone Net Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler