19 Ağustos 2013

Vodafone Net İnternet Erişim Sorunu!

TTNET'in son zamanlarda çok kesintiye uğraması nedeniyle Vodafone Net'e geçmeye karar verdim. 20 Temmuz 2013'de sözleşme geldi, 28 Temmuz'da da hat açıldı diye mesaj geldi. Verdikleri modemi doğru şekilde kurdum. Bağlanmaya çalıştığımda internet erişimi yok yazıyordu.


Modemin yanması gereken ışıklarında hiçbir sorun yoktu. Bunun üzerine Vodafone Net'i aradım. Bana kullanıcı adı ve şifresinin sistemlerinde tanımlanmadığını ve bunun son adım olduğunu söylediler, kayıt aldılar. Ben de birkaç gün içinde hallolacağını düşündüm. Fakat kimse telefona dönmedi. Her aradığımda aciliyetinizi ilgili birime iletiyorum denildi. Bugün 16 Ağustos ve durum aynı. TTNET'e tekrar döneceğim.

Gökalp 61 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Müşterimize bilgi verilmek için aranmış,ulaşılmamıştır. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net 'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön