20 Eylül 2013 #2021316

Vodafone Net İnternet Bağlantım Yok!

07/08/2013'de 08502101*** numaralı telefon numarasını arayarak oluşturduğumuz şikayet kaydımız ile ilgili bugün (19. 09. 2013) itibariyle henüz geri dönüş sağlanmadı. Düzenli olarak aramama rağmen söylenen sadece "şikayetin ilgili birim üzerinde" olduğu.


Şikayet kaydımıza verilecek cevaba göre İnternet bağlantım tekrar oluşturulacak veya farklı bir yerden İnternet edineceğim ama "ilgili birim" işini yapmadığı için 1,5 aydır İnternet bağlantım yok. Daha ne kadar bekleyeceğimiz de belli değil. Altı üstü kayıt ettiğiniz görüşmeyi dinleyip durum değerlendirmesi yapmak hangi akla hizmet 1,5 ay sürüyor anlayamıyorum. Kimsenin işiyle ilgilendiği yok.

Arife 70 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi20 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Arife27 Eylül 2013

    buradan henüz bir cevap gelmedi fakat dün vodafone.net genel müdürlükten aradılar, görüşmeler dinlendikten sonra aboneliğimin iptal edilmesine, herhangi bir cezai fatura yansıtılmamasına ve modemin de ücret talep edilmeksizin bende kalmasına karar vermişler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön