16 Ocak 2015

Vodafone Net İnternet Açılmıyor

Vodafone Net İnternet şifrem cep telefonuma 10/01/2015 tarihinde geldi. Bu bilgileri modeme girdiğimde modem bağlanmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda sorunu kendilerinden kaynaklandığını ve bunun 2 ila 48 saat içerisinde çözüleceğini söylediler.

3 gün bekledim dönüş olmayınca tekrar aradım, bu sefer tekrar kayıt alıp işleri hızlandıracaklarını söylediler gene çözülmedi, aradan 2 gün geçti gene aradım gene işleri hızlandıracağız diye kayıt aldılar ama hala sorunum çözülmedi, sözde 2 ile 48 saat içerisinde sorun çözülecekti. Son aramam dan itibaren 24 saat geçti hala bekliyoruz.

Kazım 717 Okunma

Cevaplar

  • Kazım'ın Teşekkür Mesajı09 Şubat 2015

    Geç de olsa sorunum çözüldü teşekkürler.

  • Vodafone Net Temsilcisi03 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 542 0 542) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Net Temsilcisi18 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 542 0 542) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön