05 Ocak 2015

Vodafone Net Hizmet Kalitesiz!

23 Aralık tarihinden beri hizmet veremezken ayın 27'sinde açtığınız talebe istinaden 31'inde altyapı değişikliği olması gerektiğini ilettiniz. Günde en az 4 defa aramalarıma rağmen bugün yasal sürenin 6. günü fakat hala nakil işleminin hala talep durumunda olduğunu görüyorum. Ve tarafınızdan herhangi bir bilgi almak şöyle dursun bir özür kelimesini bile duyamıyorum.

Altı üstü bir altyapı değişikliğini günlerce bekletip üzerine hiçbir işlem yapmadınız yaptırtmadınız ve benim durumumu en acil durumda yönlendirmiş olmanıza rağmen 7 günlük yasal sürenin 6. günü bitti ve hala talep olarak bekliyor. 2015'e girdiğimiz şu günlerde kötü hizmetiniz için çok teşekkür ederim Vodafone Net!

Halil 1.729 Okunma

Cevaplar

  • Halil13 Şubat 2015

    23 Aralık'tan bugüne kadar hizmet verememek bir yana bugün itibariyle hala hizmet veremiyorlar. En sonunda dış aramada biz bu işi yapamıyoruz isterseniz aboneliğinizi iptal edelim cezai bedel ödemeden dediler. 2 defa faks gönderdim aboneliğin iptaline dair. Faksları bile kaybetmişler. Üstüne üstelik hala fatura kesmeye devam ediyorlar veremedikleri hizmet için.

  • Vodafone Net Temsilcisi15 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 542 0 542) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Net Temsilcisi06 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön