29 Ağustos 2013 #1981518

Vodafone Net Hat İptalinde Faturayı Öde Öde Bitmiyor!

Yaklaşık 3 yıllık Vodafone Net Biri ADSL kullanıcısıyım. Yurtdışında olduğumdan ödeyemediğim faturalarım nedeniyle hattımın iptal aşamasına geldiği çağrı merkezinden aldığım bir telefon aracılığıyla bana bildirildi. Ben de hattımı zaten iptal ettirmek istediğimi belirttim.


Bu aşamada geçmiş borçlarımı da ödeyerek hattımın iptal edilmesi talimatını verdim ancak daha sonra bana 140 TL'lik bir fatura daha geldi. Faturanın nedeni hattımın iptal edilmeyip aktif hale getirilmesi imiş. Çünkü ben borcumu hattım iptal edildikten sonra ödemeliymişim.


Şimdi beni kullanmadığım ve iptal ettirdiğim bir hizmet için 140 TL daha ödemek zorunda bırakıyorlar. Ödemezsem hukuki yollara başvurmakla tehdit ediyorlar.

Erhan 78 Okunma

Cevaplar

  • Erhan17 Eylül 2013

    Vodafone dün benimle iletişime geçerek saha önce bahsettikleri gibi bir borcum olmadığını ve hattımın iptal işlemin gerçekleştiğini belirtti. Kendi adıma bir hayli direndim, eminim bunun da etkisi var ama sanırım bu site olmasaydı, böyle bir gelişme de yaşanmayacaktı. Teşekkürler.

  • Vodafone Net Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Erhan02 Eylül 2013

    şikayetimle ilgili hala bir çözüme kavuşamadım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön